Hakkımızda

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla OTO AYKAN hizmetinizde. Firmamız olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

hizmete 1982 yılında başladı. İlk etapta ankarada iskitlerde faaliyet gösteren firmamız yakın zaman da tüm illerimize yayıldı.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız.

İlerleyen süreçlerde web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. 

Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.