ORJİNAL PARÇA

Orijinal Parça Kullanımı
 
Araçlarımızın performans ve verimliliğinin sürekli olmasını sağlamak için Orijinal Yedek Parça kullanılması 
önem taşımaktadır. PEUGEOT VE CİTROEN tarafından temin edilen orjinal yedek parçaları, aracınızın ömrünü uzatıp, araçtan alınacak maximum performansı garanti etmektedir.

Orijinal Yedek Parça, aracınız için en uygun yedek parçadır. Dayanıklılık, verimlilik ve güvenlik gibi noktalar daha tasarım aşamasında düşünülmüş ve üretim buna göre gerçekleştirilmiştir. Orijinal Yedek Parça ile aracınızın ilk günkü değeri korunur. Daha sağlam ve kaliteli olduğu için kullanım süresi daha uzundur ve uzun vadede çok daha ekonomik olmaktadır.

 Yedek Parça ürün gamımız, pazara sunulan yeni modeller, satış sonrası gelen müşteri talepleri ve ihtiyaçlarına göre düzenli olarak güncellenmekte ve geliştirilmektedir. PEUGEOT VE CİTROEN markaları ile satılan  Orijinal Yedek Parçaları, PEUGEOT VE CİTROEN otomobillerinin teknik özelliklerine tam anlamıyla cevap verir ve yüksek malzeme kalitesi prensibiyle üretilir. Bu sebeplerden dolayı orijinal parça kullanımı oldukça önem taşımaktadır.  

Ayrıca, bazı ürün gamlarımızda kalite kontrol birimimiz tarafından test edilmiş ve onaylanmış, orijinal parça ile benzer nitelikte eşdeğer parçalarımız OTO AYKAN güvencesindedir